sobota, 24 czerwca 2017

Duchota. Koniec zajęć.

Dziś w stolicy nie dało się oddychać niemal. Niby chmury, brak Słońca, ale duszno było jak sto pięćdziesiąt. Pół dnia źle się czułem, dopiero teraz jako tako mogę oddychać spokojniej, odpoczywam można rzec. 

Dziś zakończyłem też studia podyplomowe, jutro egzamin i mogę zastanawiać się co dalej. Mam dwie opcje, zostaje jeszcze na rok powiedzmy i uczę się na innych studiach podyplomowych, albo po wakacjach szukam pracy. Na razie nie zastanawiam się co wybrać, pewnie wyjdzie to jakoś w praniu tak zwanym. 

Dziś jest: Dzień Przytulania i Światowy Dzień Chorych na Osteoporozę

Pozdrawiam!

7 komentarzy:

 1. Tak, to prawda, że wreszcie było wczoraj lato- takie, jakie lubię :) tylko obecność 2,5 rocznego wnuczka dała się nam bardzo we znaki. To dziecko ma niespożyte siły. Oboje z mężem padliśmy po odjeździe kochanego wnuczka. To była li tylko zaprawa, bo dziś przyjeżdża 3 wnucząt i będą przez cały tydzień. Nie wiem jak my ten tydzień przeżyjemy, bo nie mamy już kondycji, a w dodatku ja mam zaplanowany tydzień w roli wolontariuszki.
  Egzamin na pewno zdasz, nie ma innej opcji, więc już pomyśl- co dalej.
  pozdrawiam serdecznie, bo nie wiem kiedy znowu się odezwę. .

  OdpowiedzUsuń
 2. Same ważne sprawy, życzę więc zdania na piątkę i podjęcia dobrej decyzji. Pogoda nie nastraja wakacyjnie, bo faktycznie nie ma czym oddychać, poza tym jestem tak zmęczona, że muszę odpocząć przed urlopem, jakkolwiek to brzmi :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia w podjęciu ważnych dla Ciebie decyzji:)

  OdpowiedzUsuń
 4. uczuciowesmaki25 czerwca 2017 20:56

  Podobno w Biedronce teraz nieźle płacą ;-)))))
  Pzdr w kropeczki ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobno tak właśnie jest jak piszesz. W sumie to chyba powoli płace wszędzie rosną, poza tym słyszę zewsząd, że teraz jest czas dla pracownika, może sobie dobierać niemal idealne oferty dla siebie, taka jest na rynku sytuacja. I podobno też brakuje rąk do pracy w wielu branżach.

   No na początku należałoby zbadać czemu się tak zrobiło z tym prądem i dopiero potem wybrać czy wezwać jakiegoś Wędrowycza czy nie. :)

   Pozdrawiam!

   Usuń
  2. P.S. To tak jak w filmie ,,Psy". W sumie sytuacja w wierszu moim rysuje się jakoś na tej linii.

   Usuń
 5. Dzień Przytulania! Czy widać było przytulających się ludzi, tak z ciekawości pytam;) Życzę Ci dobrych decyzji, nawet jak mają wyjść w praniu to niech te najwłasciwsze dla Ciebie wyjdą!

  OdpowiedzUsuń