niedziela, 4 czerwca 2017

Wizyta. Plan.

Jutro mam umówioną wizytę kontrolną u naszej pani stomatolog. Idę przy okazji problemu z zębem Rodzicielki, w sumie nie za bardzo by mi się chciało w inny dzień. 

W planie mamy jeszcze zakup GPS-a, bo od 11 czerwca siedzimy w górach przez dwa tygodnie. A chcemy do Czech się wybrać, to taki sprzęt się przyda w aucie. 

Dziś Legia gra z Lechią Gdańsk, śpiew kibiców jest o wiele bardziej słyszalny niż zwykle. I też jakby więcej aut w okolicy jest. 

Dziś jest: Dzień Drukarza, Dzień Demokracji i Międzynarodowy Dzień Dzieci Będących Ofiarami Agresji

Pozdrawiam! 

7 komentarzy:

 1. uczuciowesmaki4 czerwca 2017 19:15

  Jednak dane z GPSu lepiej jest weryfikować bo dla przykładu goście z firmy wyburzeniowej dostali od dyspozytora koordynaty GPS do wyburzenia domu więc pojechali buldożerem, zrobili wjazd na działkę przez ogrodzenie i wyburzyli, jak się później okazało dom po drugiej stronie ulicy od tego właściwego ;-))))))))
  Żebyście nie trafili do Jakucji albo na Madagaskar ;-))))))
  Pzdr

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, należy uważać z GPS-em. Nie mówiąc już o pewnej pani z Bałkanów, która miała jechać w granicy Słowenii albo Chorwacji do rodziny, a wylądowała w Austrii chyba, bo słuchała się bezwiednie GPS-a swojego. :)

   :) Ja bym powiedział, że to raczej była kobieta-ninja. A przynajmniej wyszło to po czasie, dla podmiotu lirycznego za późno niestety.

   Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Ja tam bez GPS nie jeżdże już od lat, a od dwóch samochodów mam wbudowany. ALe i tak najwięŻszym sentymentem darze Automapę i Krzysia Hołowczyca... ma miły głos:)

  OdpowiedzUsuń
 3. My też kupiliśmy nowy GPS, przydaje się wiele razy, zwłaszcza gdy zwykłe drogi rozkopane lub inne problemy są.
  Ja będę w górach od 3 lipca :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. GPS przydatny, gdy dodaje się własne myślenie, a nie zdaje tylko na urządzenie, które niejednego w czeluść jeziora wciągnęły.
  Udanego wypoczynku.
  Serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stąd pewnie ostrzeżenia od producentów, by w czasie korzystania z urządzenia patrzeć na drogę, nie wierzyć w każde słowo wypowiedziane przez komputer itp. itd.

   A dziękuję. :)

   Pozdrawiam!

   Usuń
 5. Oj tak...rano pisałam do koleżanki czy jej chłopak wrócił do domu po tym meczu hahaha

  OdpowiedzUsuń