niedziela, 25 czerwca 2017

Prawie koniec. Maraton medyczny.

Dziś zaliczyłem egzamin na 3.5, ale to nie końcowa ocena, bo na tą złożą się jeszcze te z kazusów. Dopiero jutro albo pojutrze mają być wstawione ostatecznie na platformę. 

Jak łaziłem po uczelni to przechodziłem koło studentów, którzy mieli egzamin z postępowania administracyjnego, widać, że nadal budzi zaliczenie tego przedmiotu wielki strach. Od razu przypomniałem sobie jak nie powiodło mi się  z tym egzaminem za pierwszym razem. Ale zdecydowanie potwierdzam, że jest to jednak rzecz absolutnie do przejścia. 

7 lipca ma być zakończenie roku, połączone z jakimś wykładem o cyfryzacji w prawie pracy o ile dobrze pamiętam. Podobno bardzo ciekawe zagadnienia są poruszane w jego trakcie. 

Przez dwa najbliższe tygodnie mam mały maraton medyczny. Zaczynam jutro od pobrania krwi na badania dla endokrynolog, potem we wtorek mam badanie wzroku, wizytę u endokrynolog i u okulistki jeszcze raz, ale innej niż we wtorek. 

Dziś mamy: Dzień Stoczniowca. Światowy Dzień Smerfa, Dzień Marynarza i Święto Marynarki Wojennej

Pozdrawiam!

5 komentarzy:

 1. Gratuluję zdanych egzaminów, ocen i studiów podyplomowych. I niech te kazusy będą jasne, zrozumiałe, by nie trzeba ich było tłumaczyć na j. polski.
  Maratonu medycznego współczuję, nic przyjemnego, ale przeżyć jakoś trzeba.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Najważniejsze, że wszystko masz do przodu :-)
  Badania nie sa przyjemne, zwłaszcza w takiej ilości, ale ja chyba też wkrótce muszę iść na jakieś okresowe, masakra, nie cierpię tego z powodu kolejek...

  OdpowiedzUsuń
 3. W Polsce stopień z jakim ukończyło się jakąś uczelnię nie jest istotny- pokazujesz dyplom, bez wyszczególniania stopnia końcowego. Inaczej jest w niektórych krajach europejskich- przyszłemu pracodawcy pokazujesz nie tylko dyplom, ale również na jaki stopień została oceniona praca magisterska oraz - dołączasz do tego egzemplarz swej pracy magisterskiej, którą pracodawca czyta i trzyma potem w aktach.
  Ja mam endo 5 lipca.
  Miłego;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super Ci się wszystko układa! Fajnie! Gratuluję, a za dobre wyniki medyczne trzymam kciuki! Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. uczuciowesmaki26 czerwca 2017 22:04

  Na platformę ale nie obywatelską? ;-))))))

  OdpowiedzUsuń