poniedziałek, 26 czerwca 2017

Lodówkowe skojarzenia.

Koło 13 przywieźli nową lodówkę, Rodzicielka niemal od razu porównała ją niezbyt pochlebne do trumny. Owszem sprzęt jest z tych potężnych, bo ma prawie dwa metry wysokości, do tego ma srebrny kolor, a w środku ,,trupie" światło LED. Ale szczerze mówiąc obecnie nie ma specjalnie innych lodówek w sklepach. Wszystkie mają już z 1,80 metra i są srebrne. Mi tam się podoba w niej to, że ma sporo miejsca na butelki, warzywa, owoce itp. 

Dziś jest: Międzynarodowy Dzień Solidarności z Osobami Uzależnionymi od Narkotyków i Międzynarodowy Dzień Pomocy Ofiarom Tortur

Pozdrawiam!

8 komentarzy:

 1. Lodówkę zmieniliśmy rok temu, też na srebrną. Porównanie do trumny dziwne, nie wpadłabym na to :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. uczuciowesmaki26 czerwca 2017 22:06

  Lodówka ma lodzić jak nazwa wskazuje a reszta jest...milczeniem ;-)))))
  Pzdr

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) Trafnie ujęty problem.

   Na platformę ale elektroniczną. :D

   Pozdrawiam!

   Usuń
 3. Twoja mama ma po prostu swoiste poczucie humoru ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Po co komu wymyślne kształty lodówki, wystarczy, by była użyteczna i nie psuła się często. Kolor taki, że śladów po palcach nie widać. I o to biega, jak mówią młodzi.

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja mam piękną dużą kremową lodówkę bez światła:) jakiś czas temu padła żarówka, okazała się jakaś nietypowa i trudno dostępna więc póki co panują egipskie ciemności:)
  Pozdrawiam znad Lago Trasimeno:)

  OdpowiedzUsuń
 6. No i bardzo dobrze, że taka duża. Jak ktoś kogoś zamorduje to będzie miał w czym przechować zwłoki;) A kolor srebrny do wszystkiego pasuje.Dla mnie córka też wybrała taką wielką lodówkę, bo latem jest bardzo przydatna właśnie taka duża.Ale ona będzie w zabudowie, tylko jak na razie kolor zabudowy jest utajniony. Zauważyłam, że lodówki z reguły psują się latem- mnie tylko padła żaróweczka, ale miałam zapasową i wymieniłam.
  Miłego;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Też mam lodówkę wysoką i srebrną, bardzo ją sobie chwalę. Od gabarytów i koloru ważniejsza jest marka.

  OdpowiedzUsuń