wtorek, 2 maja 2017

Zakupy. Nowe nabytki.

Dziś pojechałem z Rodzicielką na Pragę po długie spodnie na rower. Nie znaleźliśmy nic z tego tematu. Za to kupiliśmy buty na rower dla mnie, Rodzicielka dla siebie sukienkę i bluzkę, a także sandały. A ja do tego odkryłem najmniejszy Empik w jakim byłem. Całkiem dziwne uczucie jakby się weszło do skorupy orzecha kokosowego z płytami, książkami i ludźmi. :) Nabyłem nową płytę Pablopavo, dokonaną w zmowie z Ludzikami. Nie wiem jak to jest, ale mam słabość do tego gościa, ale solo. W sensie poza Vavamuffin. Jak na razie mam chyba wszystkie jego płyty, z Ludzikami, z Praczasem i jeszcze z panią Iwanek bodajże. Wybrałem też nowy krążek Deep Purple. Chciałem wziąć płytę Nergala z panem Porterem, ale jakoś przychyliłem się do DP. W domu jak na razie wysłuchałem nieco nowej płyty DP, a potem wziąłem się za słuchanie ze Staruszkiem innej płyty tego zespołu z orkiestrą. Też sama zacność z tego bije. Ale co by nie mówić ten zespół to legenda i już. Nawet jakby zaczęli robić same numery pod radio (mam nadzieję, że jednak jeszcze coś stworzą, bo z koncertami patrząc po np. Black Sabbath może różnie być). Jak się zagłębie w nowe nabytki to dam znać. :)

Kupiliśmy też pilot uniwersalny do TV. I można rzec, że taki jest, bo uniwersalnie nie działa. Nie wiem gdzie leży problem. Może we mnie, bo nie za bardzo umiem czytać instrukcje niby przetłumaczoną, ale tak jakby pisał ją gość z Jamajki. Masakra jakaś i tyle. A może pilot jest za uniwersalny, bo w spisie są tak dziwne nazwy telewizorów, że połowy nawet nie słyszałem w życiu. Ale marki Okił (jeśli dobrze pamiętam) ze ,,Świata według Kiepskich" nie ma. ;)

Obchodzimy dziś: Dzień Polonii i Polaków za Granicą, Święto Orła Białego, Dzień Grilla oraz Światowy Dzień Astmy (o coś dla mnie).  

Pozdrawiam!

10 komentarzy:

 1. uczuciowesmaki2 maja 2017 21:08

  Ba no, toć DP to jeden z filarów hard rocka i najważniejsze, że goście jeszcze są aktywni mimo różnych zmian personalnych.
  Pzdr

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) No ba. Zespół niesamowity pod względem całokształtu. Te riffy, nie tylko grane na gitarze są tak znane jak np. ,,Mona Lisa". O, najbardziej właśnie podziwiam zespoły, które mimo tak wielu lat na scenie jeszcze chcą wycisnąć z tego co się da, z zachowaniem jakiejś tam radości przy tym z tego co robią.

   O, z miodem to dopiero można się pozbyć wszystkiego z głowy. :D

   Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Święto Flagi RP też dziś świętujemy. Aż mnie zdziwiło, że nie wspomniałeś.... ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzień grilla dziś zaliczyłam :) pilota uniwersalnego kiedyś zakupiłam i go nigdy nie wykorzystałam :) Bo z tego pilota nie dało się korzystać . Wszyscy znajomi próbowali i nic z tego nie wyszło !:(
  A tych filarów hard rocka posłucham
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i elegancko. Ja jeszcze przed pierwszym grillem jestem. :)

   Widać jak coś jest do wszystkiego jak ten pilot, to w sumie jest do niczego.

   I słusznie. Bo DP to zespół zacny do granic.

   Pozdrawiam!

   Usuń
 4. Wow! Dzień Polonii - w takim razie to też moje Święto!
  Ale nikt mi nic nie dał z tego powodu;(

  OdpowiedzUsuń
 5. To zakupy jak się patrzy! Podziwiam mamę, że w takie zimno sandały kupiła:-) DP jakąś trasę teraz przygotowują, chyba chcą się odmłodzić?
  Pozdrawiam świątecznie:-)

  OdpowiedzUsuń
 6. A myślałam, że to ja jestem zakupoholiczką:):):)

  OdpowiedzUsuń
 7. zamiast Dnia Grilla obchodziłem Dzień Kosiarki Do Trawy, uczciłem go wymianą oleju i naostrzeniem powierzchni roboczych...
  Porter & Nergal... nieźle się tego słucha... ogląda tudzież, np. taki teledysk:
  https://youtu.be/4XBB8CNHs4U
  DP?... złoty jubileusz... miło, że zajrzą do Polski z tej okazji...
  Okił to jest Khamidov, nakręcił "Kiepskich" i nie tylko, stąd wzmianka w tym serialu... uniwersalne piloty zaś są dlatego uniwersalne, bo pasują pod prawie każdy obcas i robią wtedy takie uniwersalne "chrup!"...
  p.jzns :)...

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy Ty Midasem jesteś? Pracy szukasz, a zakupy zawsze takie, że nie sposób zadać pytanie, kto za to płaci.

  OdpowiedzUsuń