czwartek, 26 kwietnia 2018

Pozytywnie.

Byłem dziś po odbiór wyników badań, wszystko jest w normie poza cukrem, który zbliża się do górnej granicy, na szczęście już pomyślałem o tym jak mogę poprawić i ten parametr. 

Można powiedzieć, że połowa stresu związanego z badaniami kontrolnymi minęła, mam nadzieję, że tak samo będzie w poniedziałek na USG szyi. 

Pozdrawiam!

11 komentarzy:

 1. Napisał Pan, że prawdopodobnie są wyznaczniki co dobre a co nie jest dobre.. człowiek, zawsze próbował relatywizować, kombinować manipulować, oszukiwać. Dokładnie to co robi Pan , pisząc :”prawdopodobnie”. Nie odwiodę Pana od takowego postrzegania ale gdybym tak spotkała. Takimi specjalnymi plastikowymi „sznurkami”, spętała Pana, do drzewa przywiązała a potem, to przypaliła jakimś żelazem gorącym, to odcięła kawałek ostrym nożem a gdyby Pan trochę odpoczął, wtedy przyjaciela jakiegoś z rodziny kogoś, przechodzień też by się nadał. Prawdopodobnie dobre by to było bo mnie by bawiło a ,że Pana nie… prawdopodobnie , nie był by Pan w stanie obiektywnie ocenić swojej sytuacji przez co Pana sądy nie mogłyby być brane pod uwagę.
  Będziesz miłował Pana Boga swego,
  całym swoim sercem, całą swoją duszą i całym swoim umysłem,
  a bliźniego swego jak siebie samego.
  Nie widzę sensu bym szukała czegoś mądrzejszego ponad owe słowa. Wiem, pojawi się pytanie, :”a jeśli jednak Boga nie ma ?”. Dlaczego Jego a potem bliźniego… nie wysupłam z siebie argumentów. Trudno mi je ubrać w słowa .Się, się by chciało, gromu z jasnego nieba, objawienia, świadectwa, znaków… ale … nawet jeśliby wszyscy z piekła przyszli by zaświadczyć, i tak nikt im nie uwierzy, jeśli nie wierzy słowom.
  Jest absolutne dobro. Bez najmniejszego relatywizmu. Bielsze od światła i bardziej odporne niźli światło bo ono podlega fizyce, tej znanej nam i tej jeszcze nie poznanej. Jest . Bez wyznaczników o jakiś Pan próbował wspominać.
  Czasem siadam sobie w domu na świerkach ze Starszym Panem. (Bogiem). Wydaje się ,że przy takiej okazji , warto zapytać, podpytać, poszukać. Kiedyś tak, faktycznie, myślałam sobie ,że pomoże mi znaleźć usprawiedliwienie …kiedyś… teraz tylko siedzimy razem i milczymy . Nie staram się udawać. Doceniam fakt że jest ktoś kto wie o mnie dokładnie wszystko, rozumie wszystko i nigdy się mnie nie zaprze.
  …czasem śmieję się sama z siebie gdy kombinuję robiąc coś złego, jak by to wyjaśnić i usprawiedliwić. Mniejsze zło, ale w dobrej sprawie i takie tam .Potem podnoszę wzrok i widzę jak się On śmieje i śmiejemy się razem.
  Rodziców Małego nieźle zaszantażowali. Pojawił się komunikat ojca by uszanować prywatność. Tak, żeby przestać mówić ,że lekarze z owego szpitala to socjopaci, że pan sędzia również z potężnym brakiem świadomości co dobre a co złe. …a wystarczyło powiedzieć, nie umiemy, nie chcemy płacić więcej, nie chcemy inwestować w tak duże ryzyko, jeśli ktoś inny chce, proszę go zabrać i ratować. Proszę zobaczyć, jak wiele trudu wkłada zło w możliwość zaistnienia. Jak musi się namęczyć by być a dobro jest takie proste, łatwe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myśli Pani, że po przeczytaniu tego, Młodemu spadnie poziom cukru?

   Usuń
  2. Gdybym ja ... to może. Czytamy to samo a jak bardzo inaczej . Piękne to zjawisko, piękne. Dobrze ,że Młody zrobił badania w Polsce bo gdyby poleciał do Anglii np to kto wie czy byśmy mu zniczy nie musieli palić lub obmyślać plan uwolnienia z rąk...ech... Nie jest też wykluczonym ,że badania Młodego są zgodne z prawdą ...chociaż, nie ma co życzyć Młodemu bycia w podobnym centrum uwagi jak wredny maluch co to umrzeć nie chce. Pewnie jest dużo brzydszy i wywołuje mniej pozytywne uczucia.

   Usuń
  3. Nie wiem czy pisałbym się na taką próbę.

   Nie za bardzo też umiem odnieść się do powiązanych z religijnym postrzeganiem dobra aspektów. Może wyniknąć z nich, że wcale nie jestem dobrą osobą. Kto to wie w sumie.

   Dziś usłyszałem w telewizji, że szpital odmawia komentarza, nic szczególnego ponad to co już wiem się nie dowiedziałem. Ciekawe czy sprawa potoczy się po myśli rodziców Alfiego. Bo ten szpital to jednak wyszło, że jest wyjątkowo złym miejscem.

   Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Wejdz na stronę : https://paleosmak.pl
  Tam znajdziesz wytyczne nt. odżywiania i znajdziesz również porady tych, co już się z cukrzycą zmagają.Są również bardzo dobre, proste, sprawdzone przepisy i diety na różne schorzenia.Generalnie musisz ograniczyć spożycie węglowodanów prostych.
  Przetestowałam na sobie dietę dot. chorób autoimmunologicznych (Hashimoto) i rzeczywiście- gdy się zmobilizuję i jej przestrzegam czuje się b. dobrze.
  Miłego;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja moich wyników dawno nie widziałam, chyba muszę się przebadać:-(

  OdpowiedzUsuń
 4. Skoro póki co tylko zbliża się, a nie przekracza to jeszcze nie jest to stan alarmowy? ;) Pamiętam, że często odbierałem wyniki badań i dość typowe było to, że pewne rzeczy były tuż przy dolnej lub górnej granicy normy ;)
  A cóż to za plan na poprawienie normy?
  Pozdrawiam
  Prince Of Pain
  www.dreaminthedarkness.wordpress.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też muszę zrobić jakieś wyniki. Chciałabym najbardziej sprawdzić tarczycę... ktoś coś wie w tej sprawie? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wstąp do lekarza rodzinnego - mój ostatnio mówił mi o USG tarczycy, a o innych badaniach tarczycy niestety nic nie wiem. Warto się tym zainteresować jeżeli ktoś z rodziny ma problemy tarczycowe. :)
   Buźka!

   Usuń
 6. No to "na zdrowie" ;-)))
  Pzdr

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. :)

   No to jest faktycznie problem z taką gałęzią, nie zastanowiłem się od razu nad tym. Niby ostatnio schudłem, jednak wraz ze słoniem może być różnie już. :)

   Pozdrawiam!

   Usuń