sobota, 21 kwietnia 2018

Ocena. Plan na jutro.

Dziś na uczelni było zaliczenie dotyczące rozporządzeń, napisałem w domu opinię prawną do projektu rozporządzenia i dziś dostałem z tego 4. 

Jutro po zajęciach jedziemy do mojej Mamy Chrzestnej, z jednej strony chodzi o wypełnienie PIT-ów, z drugiej o spotkanie. 

Dziś polecam z Bandcampa: Grained (grunge, hard rock, stoner rock, doom metal) oraz Helms Alee (grunge, metal, rock). 

Pozdrawiam! 

7 komentarzy:

 1. Bardzo dobrze Ci poszło:)
  Ja już się rozliczyłam i do następnego razu jestem z fiskusem kwita.
  Przeczytałam o tym włamaniu do domku na działce. Przykra historia. Jak nic to była kobieta, facet przytuliłby raczej co innego niż lustro;)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Całkiem dobrze Ci idzie i prowadzisz aktywne życie towarzyskie, to podobno lepsze, niż psychoterapia:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziś nie mam ochoty pisać. Mimo tego napiszę. Nie mam ochoty mówić a mimo tego powiem. Nie może być tak nie powinno być tak ,że czeka się ze zrobieniem czegoś co jest konieczne, naturalne , bezdyskusyjne. Gdy przewraca się, leży kobieta na chodniku, dziecko, nie wolno czekać, analizować przemyśliwać. Trzeba natychmiast pomóc. Gdy jakiś „dyrektorek modny „szarpie kobietę, trzeba podejść i dać mu w pysk, rękę złamać ,dłoń odciąć… wszystko co konieczne by się opamiętał. Że nas z pracy wyrzuci i pognębi…drobnostka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W teorii jest to wszystko oczywiste i proste. Jednak jak w rzeczywistości ktoś zderza się z taką nagłą sytuacją może nie wiedzieć dokładnie co zrobić, by pomóc i nie zaszkodzić jednocześnie. Chociaż z drugiej strony część z takich sytuacji mimo swojej nagłości wzmaga w nas pewne instynkty, a one mogą w jakimś stopniu nam pomóc. Przynajmniej ja tak to widzę.

   Pozdrawiam!

   Usuń
 4. Ważne zaliczenia zdane, pity wypełnione, kontakty międzyludzkie odnowione, czegóż chcieć więcej od spokojnego życia?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję! Zaliczeń jeszcze nie miałam, ale.. wszystko przede mną. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje! :)

  PIT-y zawsze kojarzą mi się z koszmarem, ale podobno są teraz darmowe programy komputerowe, które to znacznie ułatwiają.

  Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń