poniedziałek, 27 marca 2017

Badania. Wizyta.

Dziś przed południem byłem z Rodzicielką na badaniu słuchu. Zeszło się nieziemsko długo, bo niemal dwie godziny w poczekalni byliśmy. Jednak wyniki nie były tak złe, choć u Rodzicielki został wykryty pewien niedosłuch, choć zgodny z wiekiem. U mnie ubytek też mieści się w normie związanej z wiekiem, Poza tym odebrałem wyniki badań krwi i też wszystko gra. 

Jutro na 18 jedziemy do mojej Mamy Chrzestnej rozliczyć z jej mężem PIT. W domu ze Staruszkiem wyszło nam 0, ale trzeba to sprawdzić, Do tego musimy wybrać jakiś cel na odliczenie 1%. 

Dziś jest Międzynarodowy Dzień Teatru

Pozdrawiam!  

9 komentarzy:

 1. Tylko dodam. Z wiedzy i doświadczenia. Im szybciej wykryty niedosłuch i w pore sprotetyzowany słuch tym lepiej dla naszego mózgu i mniejsze ryzyko demencji starczej. Swoich rodziców też gonię do laryngologów i próbuję namówić na okulistę.
  Pozdrawiam serdecznie! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z tymi badaniami to różnie bywa. Zdarza się, że wszystkie wyniki OK, a człowieka zamęczają dolegliwości. Usłyszałam wiadomość, że podobno raka można wykryć z próbki krwi. Tylko potem pozostałaby kwestia jego lokacji. A u mnie wciąż trwają badania; jutro; a potem jeszcze wizyta u lekarza 19.04. bo musiałam powtórzyć badanie; poprzedni wynik był "wątpliwy" [określenie lekarza].
  Słuch mam chyba dobry, ale wciąż boli ucho. Okulary nowe do czytania i do chodzenia, a z tymi drugimi kłopot, bo nie umiem się przyzwyczaić; przeszkadzają mi. Sam widzisz, ile to można na temat zdrowia pisać [mówić] :) to symptom starości.

  OdpowiedzUsuń
 3. Klik dobry:)
  Skoro rozliczanie PIT'ów ma się odbyć, to ja wykorzystam ten moment na wielką prośbę. Jeśli nie macie bliższego/znajomego celu na przekazanie 1%, to może na dziecko zmojej rodziny?
  Oto dane: https://grycela.blogspot.com/2016/03/uroczy-nowy-roczek-prosi-o-pomoc.html

  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. my mieliśmy ostatnio akcje z zapaleniem ucha (według lekarza z poz) oraz infekcją bez zapalenia ucha według innego ;) ale na szczescie pomału wszystko wraca do normy

  OdpowiedzUsuń
 5. Przydałaby się dokładna audiometria Ucha Prezesa!
  ukłony

  OdpowiedzUsuń
 6. uczuciowesmaki28 marca 2017 22:50

  No tak, podatki i śmierć to dwie pewne rzeczy na świecie.
  Pzdr

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można się nie zgadzać z taką tezą, jednak im więcej człowiek znajduje argumentów, tym bardziej dostrzega, że zabrnął w złą uliczkę. Niestety te dwie rzeczy są nieuniknione.

   :D W sumie ja też coś wim, a potem tam wim, i też tu wim co jakiś czas też.

   Pozdrawiam!

   Usuń
 7. To bardzo dobre wiadomości na wiosnę:)
  Ja już jestem rozliczona, 1% przekazany jak zawsze na zwierzątka:)
  Pozdrwienia dla Paryżanki przekazane:) dziękuje i odpozdrwaia Cię serdecznie.
  Serdeczności!

  OdpowiedzUsuń
 8. Od kilku lat cel odnośnie 1% mam niezmienny. W Waszej 3 osobowej rodzinie, moglibyście uszczęśliwić 3 osoby(organizacje), ależ byłaby radość.

  OdpowiedzUsuń