środa, 8 sierpnia 2018

Znów nic ciekawego.

Znów powtarza się sytuacja, że nic ciekawego się nie dzieje.

Dziś polecam: General Surgery (goregrind, death metal), Gizmodrome (art rock) oraz Grandmaster Flash (funk, electro, hip-hop, breakbeat). 

Pozdrawiam!

10 komentarzy:

 1. Nie męczy Cię takie "nic się nie dzieje"?;) Pytam z czystej ciekawości:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak się nie dzieje... kosimy medale na ME w lekkoatletyce aż się kurzy! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale lada chwila może się coś ciekawego wydarzyć!!! :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nic sie nie dzieje, albo raczej rozejrzyj się wokół! A medale naszych lekkoatletów?
  Obejrzałam relacje z pogrzebu Kory - pomyśleć, że jakiś dziennikarzyna bez empatii nazwał go piknikiem...

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak zaśpiewała...już nieistniejąca a napisała inna o której nie wiem czy "istnieje czy nie " nic dwa razy się nie zdarza , Pan stwierdza ,że jednak zdarza. Na ławce przed domem dwoje starszych ludzi codziennie tak samo siada i patrzy przed siebie trzymając się za ręce. Czy to jest to samo co dnia ? czy nie to samo ? Podobnie z samotnym człowiekiem co siedział na zakręcie drogi a po drugiej stała prostytutka szukająca klienta. Tak co dnia, tak co dnia. Czasem milczeli , czasem rozmawiali ale codziennie tak samo-tak samo ?
  Miewam takie same sny ale one nigdy takie same bo w inną mnie są wstrzykiwane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejny raz w przestrzeni medialnej pojawił się na stronach jakie odwiedzałam, towarzysz Jerzy Owsiak. Tym razem z pretensjami do radiowej trójki ,że nie reklamuje jego prywatnego festiwalu za państwowe pieniądze. Patrząc bez emocji, towarzysz Jerzy Owsiak ma swoją prywatną fundację, która to ze składkowych pieniędzy organizuje festiwal interpretując to jako zapłatę za zbiórkę prowadzoną zimą. Nic w tym zdrożnego skoro statut fundacji pozwala. Fundacja jest prywatna. Dlaczego więc oczekuje moich pieniędzy jako dotacja do swojej działalności ? Mam prawo wrzucić do puszki ile chcę i kiedy chcę ale mam finansować reklamowanie prywatnej inicjatywy? Dlaczego ? Jest w Polsce setki, może tysiące fundacji. Znasz li Młody jakąś inną która jest tak bezczelna w osobie swojego prezesa ?. Ja nie znam chociaż o ile się nie mylę, są więcej robiące. KGHM. PZU Kulczyk… czy któraś z nich oczekiwała reklamy i innych datków z państwowej kasy ?

   Usuń
  2. Akurat takie dywagacje są jednymi z trudniejszych. Bo co człowiek to pewnie inaczej wyobraża sobie to, co dzieje się z nami po śmierci.

   Nie czytałem nic co dotyczy pana Owsiaka, więc nie specjalnie mogę się wypowiadać. Są oczywiście istniejące od lat spory i niedomówienia związane czy z WOŚP czy z Przystankiem. Coraz trudniej mi momentami wypowiadać się o tym, bo ciężko czasem dojrzeć całą sprawę w sposób jasny.

   Pozdrawiam!

   Usuń
 6. A sukcesy naszych lekkoatletów?! To jest COŚ! Pozwalam sobie przypuszczać, że upał Ci nie służy;)
  Cieszy mnie, że zdjęcia Ci się podobają:) Wydawało mi się, że mam ich więcej ale chyba zaginęły gdzieś w czeluściach pamięci mego lapa... Chyba w ogóle przejdę na pismo obrazkowe, ludzie nie czytają więc po co męczyć szare komórki i klawiaturę?
  Pomyślę o jakimś zajęciu dla Ciebie;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. nigdy nie ma tak, że nic się nie dzieje! :D

  OdpowiedzUsuń