piątek, 17 sierpnia 2018

Dziwny sen.

Miałem dziś jeden z ciekawszych, a jednocześnie chyba też najdziwniejszych snów jak do tej pory. Śniło mi się, że jestem nadal w gimnazjum, odwiedził nas z jakiegoś powodu Maynard James Keenan (znany najbardziej z występów w Tool, A Perfect Circle oraz Puscifer). W śnie miałem na sobie taką dżinsową kurtkę z naszywkami zespołów m.in. Slipknot, System of a Down, Slayer, Judas Priest, Iron Maiden, dlatego w/w muzyk zwrócił się do mnie z pytaniem: ,,Chłopie, jaki zespół uważasz za najważniejszy dla całości rocka i metalu". Odpowiedziałem bez większego zastanowienia: Black Sabbath. Nie wiem co było dalej, bo nie pamiętam po prostu, ciekawy jestem jaka byłaby reakcja na taką odpowiedź. :) 

Zdałem też sobie sprawę, że w swoich obecnych domowych ciuchach przypominam nieco wokalistę grupy Suicidal Tendencies, chociaż jak na razie nie jestem tak potężny jak on. 

Byliśmy dziś na Powązkach, tradycyjnie już poza grobem Dziadka zapaliliśmy znicz u Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Kazimierza Deyny, pana Miecugowa, a także u Kory. Muszę powiedzieć, że jej grób jak na razie wybija się spośród otaczających go nagrobków. Jest nad nim taki baldachim z roślin, zdjęcie Kory, różne dowody pamięci od fanów i sporo zniczy. Nie wiem jak w przyszłości będzie wyglądał nagrobek, jak na razie jest wyjątkowy według mnie. 

Dziś polecam: Darzamat (symfoniczny black metal, gotycki metal), Das Ich (industrial, muzyka elektroniczna, dark wave) oraz Days Of The New (grunge, post grunge, rock alternatywny). 

Pozdrawiam!


5 komentarzy:

 1. Mogles zrobic i pokazac nam zdjecia. Widze, ze cos oporny jestes w kwestii zamieszczania zdjec na blogu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś śniła mi się matura, a raczej problemy na maturze...
  Na cmentarzach spotkać można ciekawe nagrobki i wyczytać z sentencji ciekawe historie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Często miewam dziwne sny, ale nie przywiązuję do nich zbytnio wagi. A z celebrytami niestety często jest tak, że po pogrzebach ich groby toną w kwiatach itp., a potem są po prostu zapominane. Smutne to...

  OdpowiedzUsuń
 4. Czasami człowiekowi śnią się takie rzeczy, że "głowa mała"...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja niestety często mam sny o szkole, znowu coś muszę zdawać, odpowiadać na dziwne pytania...ech ;)

  OdpowiedzUsuń