piątek, 29 grudnia 2017

Przed TCS. Kolejne płyty wysłuchane.

Oglądaliśmy dziś we trójkę kwalifikacje do pierwszego konkursu z cyklu Turnieju Czterech Skoczni. Mam nadzieję na odegranie przez Polaków jakiejś ważnej roli. 

Wysłuchałem już prawie wszystkie płyty co pod choinkę dostałem, więc niedługo pojawią się krótkie opinie o nich. 

Przeczytałem też zbiór opowiadań Bukowskiego. Na początku pochłaniały mnie bez reszty, końcówka nie była za dobra. Ogólnie na razie nie pożyczę nic tego autora raczej. 

Wsłuchuję się w dokonania grupy Sheer Mag. Jak na razie mam mieszane odczucia, muzycznie jest całkiem fajnie, jednak wokalistka czasem jakoś mija się z muzyką, jakoś się całość nie lepi. Innym razem jest bardzo dobrze, utwór stanowi całość, nie dałoby się nic odjąć, bez zepsucia wszystkiego. Czyli takie ,,ciekawe ale nie zawsze". 

Pozdrawiam! 

9 komentarzy:

 1. Muzyki nigdy za wiele, u nas nawet sporo, bo mąż kupił nowe kolumny głośnikowe i teraz muszą się porządnie wygrzać...

  OdpowiedzUsuń
 2. Muzyki nigdy za wiele, u nas nawet sporo, bo mąż kupił nowe kolumny głośnikowe i teraz muszą się porządnie wygrzać...

  OdpowiedzUsuń
 3. Miłego słuchania, czytania oraz wszystkiego, co sobie zamarzysz w przyszłym roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. uczuciowesmaki29 grudnia 2017 22:37

  Youtube jest pełen muzyki ciekawej inaczej. Nieraz zastanawiałem się ile egzemplarzy takich "arcydzieł", które powodują ból uszu ludzie mogą kupić. Chyba, że znajdzie się pewien mister magister ;-)))
  Pzdr

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) To fakt, lubię czasem odgrzebywać jakieś zadziwiające muzyczne dokonania. Czasem też kupuje płyty z których potem nie do końca jestem zadowolony. Ale to już chyba taki mój urok jako słuchacza.

   Pozdrawiam!

   Usuń
 5. Czekam w takim razie na opinie na temat muzyki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Próbowałem słuchać Sheer Mag, ale rzeczywiście, ta wokalistka tak jakby śpiewała sama dla siebie, a zespół gra sobie coś innego. Trochę dziwna kombinacja :)

  Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja to nie przepadam za oglądaniem jakichkolwiek sportów i pewnie to się u mnie nie zmieni :). To czekam na twoje recenzje tych wszystkich płyt :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Również czekam na recenzję płyt, ostatnio myślę nad zakupem gramofonu i płyt winylowych. Wtedy bardziej docenia się muzykę :)

  OdpowiedzUsuń