wtorek, 20 listopada 2018

Po zakupach.

Zakupy można uznać za mało udane, mam tylko jedne nowe spodnie, a poza tym tylko się zmęczyłem całą tą atmosferą centrum handlowego. Coraz częściej też jest tak, że niby tych ubrań jest całe multum, a jak się człowiek zaczyna przyglądać, to okazuje się, że to wszystko jest do siebie podobne, materiały często są słabej jakości itd. itp. Nie lubię takich zakupów i tyle. 

Dziś polecam: R.E.M. (folk rock, rock alternatywny), Year of No Light (post-metal, sludge metal, drone metal, black metal) oraz Yes (rock progresywny, art rock). 

Pozdrawiam!

11 komentarzy:

 1. Mnie też męczą zakupy, a kiedyś byłam zakupoholikiem. Jak to upodobania się zmieniają ...z wiekiem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze, że mi przypomniałeś. Muszę sobie buty kupić i jakąś fajną marynarkę, ale będę szczery – już mnie ciarki po plecach przechodzą. Nie cierpię takich zakupów.
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Okropnie nie lubię centrów handlowych i zakupów w nich. Szczególnie tych odziezowych.

  OdpowiedzUsuń
 4. W takich wypadkach mawiam - ile wszędzie ubrań, których nikt nie chce, nawet po czwartej przecenie...

  OdpowiedzUsuń
 5. Kupuję kiedy muszę... to moja filozofia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Też nie lubię zakupów i rzadko kiedy coś mnie do nich zmusza. Przeważnie jak już, to idę do jednego sklepu i nie łażę po całej galerii, bo mnie to wykańcza psychicznie.
  Tak wszystko jest takie same i słabe. I dziwne. Np. nie jest możliwe zakupienie przeze mnie dżinsów. Już nie. Kiedyś były normalne kroje, dzisiaj dla kobiet robi się z tego coś na wzór rajtuz.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kupiłam książkę, była beznadziejna i nie spełniała moich oczekiwań ale w księgarni nie przyjęli zwrotu ze względu na treść. Pralkę , która zawiodła, przyjmą a książki nie. To chyba jakieś oszustwo jest. Bardzo często naciągani jesteśmy . Za często. Dobrze że są biblioteki bo można sprawdzić czy warto coś kupić a też mieć nadzieję że na półce nie będzie śmieci ale to wymaga wiary w pana bibliotekarza...bibliotekarkom nie wierzę z zasady.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Młody , jak rozróżniasz ludzi, którzy mają coś do powiedzenia od "pożytecznych idiotów" powielających poglądy im podrzucone ?

   Usuń
  2. Podobnie może być z ubraniami, w sklepie specjalne lustro, a w domu okazuje się, że nic nie wygląda tak dobrze jak tam. Sprzedawca kręci nosem, wynajduje jakieś rzekome wady, by nie przyjąć produktu.

   Można w bibliotece też na siebie liczyć. Poza tym zawsze można zwrócić bez czytania książkę, bez konsekwencji.

   Czasem to trudne, bo wydaje mi się, że w pewnych sprawach sam powielam jakieś opinie. Wtedy to dopiero jest trudność.

   Usuń
 8. U nas fanem zakupów jest Ciccino:-) Ja z nimi jestem na 'nie' więc dla równowagi posłucham Yes;-)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Lubię chodzić na zakupy w poszukiwaniu konkretów
  Tak jak tera wypatrzyłam zielony sweter😗

  OdpowiedzUsuń