poniedziałek, 5 listopada 2018

Znów sportowo.

Dziś oglądałem kolejne kategorie wagowe w podnoszeniu ciężarów. Szczególne wrażenie zrobiła na mnie młoda reprezentantka Łotwy, która bodajże cztery juniorskie rekordy świata ustanowiła, a także zajęła trzecie miejsce w dwuboju. 

Poza tym kątem oka patrzyłem na komisję w sprawie Amber Gold. 

Dziś polecam: Haste The Day (metalcore), Celtic Frost (death metal, trash metal, black metal, heavy metal) oraz Catalepsy (deathcore). 

Pozdrawiam!

8 komentarzy:

 1. Przynajmniej bylo troche rozrywki przy przesluchaniach komisji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciężary? Nie szkoda było słonecznego dnia? Na spacer lepiej było pójść i popatrzeć na koniec złotej jesieni.
  Serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. A mnie zasmuciła wiadomość, że Ryszard Szurkowski jest sparaliżowany po kraksie i będą zbierać fundusze na jego leczenie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wczoraj, wraz z ...przeglądaliśmy CV bo niestety w nowo budowanych firmach rotacja nim się uleży kadra, jest spora. Siedziałam z boku i słyszę....eee...ta jak nic lesbijka.... aż podbiegłam do monitora---ludzie co wy ... ja jestem les a ta, ten....to jakiś osiłek przecież do rąbania drew a nie do opieki nad dziećmi...-i to tyle we mnie tolerancji , równości i sprawiedliwości....kurcze jaka brzydka baba-dzieci by się przestraszyły ....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakiś czas temu myślałem, by właśnie zajmować się przerzucaniem CV, jednak jakoś mi minęło. Poza tym jakoś nie lubię oceniać innych, szeregować ich w jakieś rankingi przed wyborem itp. Przypomniały mi się też opowieści pewnej pani profesor, która dostała jak była rekruterem zewnętrznym CV składające się z kilkunastu stron.

   Usuń
 5. Podnoszenie ciężarów i boks- tych sportów nie cierpię. Zwłaszcza w babskim wydaniu.
  Miłego dnia!

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię podźwigać ciężary, ale nie pracuję w tym zawodzie, robię to dla zdrowia i kondycji. Sportu nie oglądam, bo wolę uprawiać.

  OdpowiedzUsuń
 7. Oglądanie ciężarów pamiętam z oglądania transmisji z różnych olimpiad, lata temu. Teraz mnie do oglądania sportu już jakoś nie ciągnie. Wolę słuchać muzyki ;)

  Pozdrowienia!! :)

  OdpowiedzUsuń