wtorek, 6 listopada 2018

Pewne nadrabianie.

Postanowiłem nadrobić nieco moje czytelnicze działania i wybrałem się do biblioteki. Na razie wziąłem kolejną porcję fantastyki. :) 

Dziś polecam: Decrepit Birth (death metal, brutal death metal), Despised Icon (deathcore, death metal) oraz Destroy Rebuild Until God Shows (rock eksperymentalny, post-hardcore). 

Pozdrawiam!

13 komentarzy:

 1. …gdyby nie działania sowieckich i niemieckich band ,atmosfera przed świętem niepodległości przypomina mi Boże Narodzenie. Będą sobie marsze, spotkania, pomimo wszystkiego i niech będzie przepięknie i niech będzie wspaniale.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ci durni antyszczepionkowcy wszczynają larum ,że szczepionki mogą wywoływać niepożądane powikłania. Głupcy -barany-idioci wrzeszczą lekarze na podstawie… kompletnego braku raportowania niepożądanych efektów, tak podania leków jak i szczepionek. W Polsce nikt nie wie, czy było coś złego czy nie więc na jakiej podstawie panowie doktorzy są tacy pewni ?

   Usuń
  2. …na podwórzu pojawił się dźwig. Taki samochód z dźwigiem na plecach i z pomocą kilku ludzi zaczęli cos stawiać. Miło jest patrzeć gdy się coś buduje, tworzy coś czego przed chwilą nie było. Stanęły trzy , bardzo wysokie maszty a później na nich załopotały wielkie piękne flagi. Dźwig wyjechał ale korzystając z otwartej bramy na parking wjechał samochód straży miejskiej. Po chwili wyszedł do nich Posiadacz a po kilku słowach rozmowy , wybiegły psy i zaczęły gonić uciekających do auta „strażników prawa”.- Co się stało ? zapytałam-ktoś zgłosił że mu flagi przeszkadzają-ale za to poszczułeś ich psami ?-nie- za wejście bez pozwolenia na teren… .odpowiedział rozbawiony.

   Usuń
  3. Jeszcze nie wiem jak będzie u mnie wyglądał ten dzień. Wiem już, że mocno postaram się nie wnikać w to, jak ktoś będzie chciał świętować. Jego sprawa w sumie, byleby jednak pewne granice zostały zachowane.

   To akurat racja, jakoś nie specjalnie słyszy się o takich rejestrach, gdzie wpisywane są działania niepożądane leków, w tym te bardzo negatywne dla człowieka.

   W Warszawie jest jedna taka flaga na wielkim maszcie, wygląda bardzo dobrze. Ale stoi maszt na rondzie, więc nie było raczej problemów, poza wstrzymaniem ruchu pewnie na jakiś czas.

   Usuń
 2. Ja od miesięcy zatrzymałam się na jednej książce, a po drodze przeczytałam jeszcze kilka bibliotecznych pozycji

  OdpowiedzUsuń
 3. Może fantastyka wyrwie Cię ze szponów codzienności...

  OdpowiedzUsuń
 4. O! Bardzo lubię fantastykę :) Jakieś ciekawe tytuły i coś godnego polecenia? Pytam trochę na wyrost, bo pewnie jeszcze nie skończyłeś czytać, ale to tak z ciekawości :)

  Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 5. Może coś polecisz po przeczytaniu?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czytanie książek jest dobre na wszystko...

  OdpowiedzUsuń
 7. Jakby nie patrzeć jest już ciemno o 17 więc aura wprost idealnie sprzyja tym zamiarom :)
  Pozdrawiam
  Prince Of Pain
  www.dreaminthedarkness.wordpress.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Żeby mieć wystarczającą ilość fantastyki nie trzeba chodzić do biblioteki a obejrzeć tv szczególnie TĄ tv. Tam znajdziesz wszystkie odmiany fantastyki ;-)))))
  Pzdr

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jestem pewny czy jestem zwolennikiem aż tak twardej fantastyki. Bo momentami jak słucham pewnych postaci ze sceny politycznej czy patrzę na ich działania to nie wiem czy to sen, a może nie.

   No nie wiem czy chciałbym być mrówką faraona.

   Jeden aspekt bycia faraonem jest jednak ciekawy, bo podobno w zaświatach mieli niekończące się zjeżdżalnie. Bo dlaczego chowano faraonów z rękami złożonymi na piersi? :D

   Pozdrawiam!

   Usuń
 9. a ja jakoś nie przepadam za fantastyką

  OdpowiedzUsuń