wtorek, 13 marca 2018

Kolejna obserwacja. Sukces skoczków.

Dziś w sprawie okna nowego właściwie nic się nie działo szczególnego, ot wygładzanie cementu czy jakiegoś podobnego materiału przy ramie. Za to na podwórku w pewnej chwili zauważyłem mężczyznę i kobietę, na oko w moim wieku, którzy kombinowali coś z aparatem fotograficznym, później widziałem ich jeszcze na ulicy pod oknem moim jak kręcili przejazdy jakiegoś dość nowego SUV-a. Wydaje mi się, że byli albo z Youtube, ewentualnie może robili jakieś przymiarki do reklamy tego auta. Swoją drogą to moje podwórko czy okolica domu są dość często wykorzystywane w filmach i serialach. 

Skoczkowie w Lillehammer pokazali na co ich stać. Troszkę szkoda Stefana Huli, nie mniej on również pokazał, że stać go na wiele. A Kamil Stoch i Dawid Kubacki jak dla mnie wykonali olbrzymią pracę i dokonali niemal niemożliwego. Bowiem powtórzyli sytuację jaka miała miejsce na tej skoczni parę lat temu, wtedy na miejscu Dawida Kubackiego był Maciej Kot. 

Dziś polecam z Bandacmpa: Priapus (brutal death metal, deathgrind,  grindcore), Galactic Pegasus (deathcore, djent, metalcore, hardcore) oraz Apothesary (death metal, metalcore, trash metal). 

Pozdrawiam!

5 komentarzy:

 1. To mieszkasz w ciekawym miejscu, ciągle coś się dzieje, może załapiesz sie kiedyś na statystę?
  Brawo skoczkowie, a zanosiło się na gorszy wynik...

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaczełam śledzic skoczków dopiero po pierwszej serii, ale było super, niech tak dalej latają.
  Przyglądam się zawsze Twoim muzycznym poleceniom - i wiele nazwisk i nazw jest mi nieznanych, ale czasem wrzucasz takie urocze starocie... dla mnie starocie...miłe :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Znowu chcieli okraść Polaków! Na szczęście tylko z jednym im się udało...

  OdpowiedzUsuń
 4. Musisz mi dać trochę miejsca przy oknie. Sporo się u Ciebie dzieje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdzie Ty mieszkasz, że tak ciągle kręcą Twoją okolicę? ;)

  OdpowiedzUsuń