piątek, 2 marca 2018

Dobra decyzja, która uchroniła mój spokojny sen.

Chodzi oczywiście o zrezygnowanie wczoraj z oglądania ,,American Horror Story: Asylum 2", bo jak przeczytałem w programie tv, że będą duchy, to wybrałem odwrót od razu. Poza tym nie jestem pewny czy oglądanie tego serialu grozy (tak został opisany) to dobra decyzja. Niby zawarte w fabule sytuacje zdarzyć się mogą każdemu, co więcej zdarzają się dość często w Polsce, a pewnie też na świecie. W tej serii chodzi o dziennikarskie śledztwo dotyczące pewnego zabójcy, który został umieszczony w szpitalu psychiatrycznym, autorka reportażu przenika do środka i na jej nieszczęście zostaje pacjentką tego przybytku. Tyle wyczytałem z programu. Jednak pierwszy odcinek miał dotyczyć dwójki młodych osób, które trafiają do ruin tego szpitala psychiatrycznego.  Okazuje się, że straszą tam duchy pacjentów, w tym tego seryjnego mordercy. Jak dla mnie to już za dużo było, cała fabuła wydaje się być OK, jednak takie coś to pewna forma przerysowania dobrego pomysłu. Może w kolejny odcinek jednak obejrzę? Chociaż jeśli nadal będą takie cuda wianki to raczej odpuszczę. 

Pozdrawiam!

6 komentarzy:

 1. O, to mógł być fajny film, nie widziałam, czasami lubię horrory, byle dobre były...

  OdpowiedzUsuń
 2. Asylum 2? Wyszedł nowy sezon, który jest kontynuacją Asylum, czy mówisz po prostu o drugim sezonie AHS? Skończyłam oglądać American Horror Story na sezonie "Hotel" i nie orientuję się co teraz się dzieje xD W każdym razie nie pamiętam żeby w Asylum był wątek duchów, pojawia się wątek z opętaniem ale to jakoś w środku sezonu. Nawet jeśli ktoś nie jest tego fanem to Asylum i tak baaardzo polecam, dla mnie to najlepszy sezon AHS, nie ma sobie równych. Chyba nawet zrobię sobie rewatcha ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. No ale jak to? Oglądasz tylko niestraszne horrory?

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam tego, ale z opisu wynika, że może być ciekawie. Duchy jednak popsuły powagę sytuacji. Bez nich zapowiadało się na porządny Thriller, ale mamy zwykły horror na poziomie "Archiwum X".

  OdpowiedzUsuń
 5. Heh, czyli raczej boisz się takich filmów? Ja uwielbiam horrory i filmy z dreszczykiem. Pozdrawiam serdeczie

  OdpowiedzUsuń
 6. Skoro to z roku 2012 to to nie żadna nowa wersja, także nie rezygnuj, ja Ci zdecydowanie polecam obejrzeć Asylum ;) Jest tam co prawda kilka wątków nierealistycznych, takich jak właśnie opętanie czy porwanie przez ufo{?), też uważam, że jest to tam niepotrzebne, aczkolwiek mimo to moim zdaniem fabuła jest świetna i całość jak najbardziej warta obejrzenia.

  OdpowiedzUsuń