piątek, 19 stycznia 2018

Skoki.

Oglądaliśmy dziś całą trójką skoki, mam nadzieję, że jutro Kamil Stoch da radę obronić się na podium, a może nawet zmienić pozycję na wyższą. :) Jak dla mnie to wielki sportowiec i nawet jeśli nie zdoła tego dokonać można być dumnym z niego i tego co już dokonał. 

Dziś polecam trzy grupy. Pierwsza z nich to AFI (poruszający się w obrębie rocka), druga to Birth Control (krautrock, art rock), trzecia to Black Widow (według Wikipedii niektórzy doszukują się podobieństw z Black Sabbath, jakoś nie zauważyłem ich).

Pozdrawiam!

8 komentarzy:

 1. Nie oglądam ale i tak trzymam za niego kciuki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak dużo słyszę o skokach do przypomina mi się nieśmiertelny kabaret Dudek, skecz o hydrauliku i słynna kwestia:"Jasiu, gdzie oni mogą mi skoczyć? Oni mogą panu majstrowi skoczyć tam gdzie pan może pana majstra w d...ę pocałować. Wężykiem Jasiu, wężykiem..." ;-))))
  Pzdr

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na swoje szczęście widziałem najpierw oryginał, potem wersję KMN, pan Górski i reszta starali się, jednak to nie było już to.

   Pozdrawiam!

   Usuń
  2. Ba no tercet Kobuszewski, Michnikowski i Gołas nie do podrobienia

   Usuń
 3. Skoków nie oglądałam, mąż śledzi doniesienia w sieci.
  To piękne, że Małysz ma następcę:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moją ulubioną, zimową dyscypliną sportową zawsze było łyżwiarstwo figurowe. Zawsze jednak byłam zdania, że udział Polaków w ważnych wydarzeniach(bez względu na zajmowane miejsca), to bardzo cenna rzecz. Trzymam kciuki za skoczków. Nie znam żadnego z wymienionych zespołów, bo jako dinozaur słuchałam wczoraj "Krajobrazów" Trubadurów i powróciłam na chwilę do czasów młodości. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Skoki to nie moja bajka.. Jakoś nie czuję klimatu wydarzeń sportowych. :( Ale jeżeli do Ciebie przemawiają, to oby wszystko poszło po Twojej myśli. :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Właśnie mąż włączył transmisję i czeka mnie dwie godziny nudy :) bo ja średnio za skokami przepadam :)

  OdpowiedzUsuń