czwartek, 14 czerwca 2018

Plan na najbliższe dni.

Jutro mam umówione badanie wzroku pod względem jaskry, mam nadzieję na wynik co najmniej tak dobry jak rok temu. 

W sobotę mam egzamin, oby szybko się wszystko rozwinęło, bo jak na razie z tego co wiem zaliczyłem wszystkie moduły jakie były do zaliczenia. 

Obejrzałem dziś ze Staruszkiem mecz otwarcia mundialu Rosja-Arabia Saudyjska. Jak dla mnie był on dość jednostronny. Za to jutrzejszy mecz Hiszpania-Portugalia jawi się jako pierwsza szansa na poważne piłkarskie emocje. Stawiam na Hiszpanów, że wygrają 3:2. 

Pozdrawiam! 

13 komentarzy:

 1. Trzymam kciuki za wyniki zdrowotne i egzaminacyjne!
  Nie oglądałam, byłam w plenerze, zresztą czekam na mecz naszej drużyny:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia, i z egzaminami, i z badaniami :)

  Też nie oglądałem meczu. Wynik mi wystarczył ;)

  Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia podczas badania i egzaminu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Młody, nie wiedzieć czemu, twoje pisanie wyzwala we mnie matczyne uczucia ale nie myśl sobie ,że te o których pamięta się od razu. Te które tak od razu to jednak trochę bolą, pieką i cos podobnego. Otóż Panie emerycie. Młody emeryt co o lasce chodzi zgarbiony , zrzędliwy i wredny. Myślę ,że powinieneś pomyśleć o eutanazji. Wbrew pozorom wcale nie żartuję acz odnoszę się do postaci opisywanej a nie rzeczywistej. W Tobie, według słów jakie pozwalasz czytać, nie ma najmniejszego życia ,które ma wartość a wartość ma nie ja, które masz rozdęte niczym moje a wartość ma …no chyba nie sądzisz ,że wartość ma wpieprzanie na koszt mamusi i tatusia czy w ogóle życie na ich koszt. Gdyby nie Twoje słowa o muzyce, świadczące ,że jednak żyjesz, byłbyś, w mojej ocenie bezwartościowym warzywem i mogłabym podejrzewać ,że z kliniki wybudzającej ze śpiączki. Trochę, widzę po części młodej populacji, pasujesz do grona …czekających na cud… przyjęłam podobne takie dwie dziewczyny do pracy niedawno. Tego nie tamtego nie a niepewne swego a niepewne czy dobrze w niepewne czy skrzywdzą a niepewne czy …A DO KURWY NĘDZY ŻYCIA TROCHĘ!!!!...w dziewczynach drgnęło i idzie ku lepszemu a u Młodego emeryta, nic, poza obiecankami. Jak jutro zaczniesz pisać o kolorze swojej kupki zapakuje się w helikopter i polecę Ci wpierdolić. Zdobycie adresu dla Posiadacza to chwila jedynie. Nie dość ,że wpierdolę to wstydu narobię na całą ulicę i ulicę obok bo nie omieszkam narobić zamieszania medialnego bo jak robić rozpierduchę to porządną. Tymczasem , ja sobie wracam do siebie a Ty jak mi tu nie stworzysz solidnej postaci godnej podziwu i naśladowania to naprawdę uważaj bo babę wkurwić to nie przelewki a Tobie się to nawet udaje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jednak powoli zaczynam dostrzegać w sobie, to co Pani widzi i wywodzi z mojego pisania. Chyba faktycznie pewne rzeczy mimo mojej wewnętrznej pewności, że są jak należy to w rzeczywistości takie nie są.

   Raczej nie zagłębie się w podobne opisy, może faktycznie z tych co już zamieściłem tu wynikają różne rzeczy. Nie za bardzo zawsze jestem w stanie je dojrzeć. Ogólnie mogę jednak pogratulować tego jak Pani widzi mnie, bo sporo gdzieś tam się zgadza, nawet jeśli nie umiem sam do tego się przyznać.

   Pozdrawiam!

   Usuń
 5. Myślę, że wynik badania będzie pomyślny. U mnie nieco się skomplikowało, bo po wczorajszym badaniu, wynik będzie dopiero za miesiąc.
  Meczu nie oglądam, ale nie wiem co pocznie mój małżonek,gdyż akurat w tym terminie wyjeżdżamy, mając pod opieką wnuczka, a on taki zapalony kibic.

  OdpowiedzUsuń
 6. O wrażeniach z meczu otwarcia napisałam u siebie. Chciałabym obejrzeć Urugwaj-Egipt, aby się przekonać, czy Urugwajczycy sa w stanie przytrzeć nosa Rosjanom. Mecz Hiszpania-Portugalia też może być ciekawy-muszę sprawdzić godzinę transmisji. O tym, że trzymam kciuki za jak najlepsze wyniki medyczne i egzaminacyjne, przekonywać Cię nie muszę. Ukłony.

  OdpowiedzUsuń
 7. Miałam w tym tygodniu badania okulistyczne, bo niestety mam słabe oczy. Tym razem w innym gabinecie u zupełnie innego doktora. Okazało się, że poprzednie badanie robione kilka lat temu, miałam złe. No chyba, że wzrok cudownie mi się naprawia, a to mało prawdopodobne. Nosiłam za mocną korekcję.

  Gratuluję zaliczeń i trzymam kciuki za następne.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja może zerknę na mecz jak będą nasi grali

  OdpowiedzUsuń
 9. Jaskra jest dziedziczna więc jeśli Twoi rodzice albo dziadkowie na nią chorowali to musisz regularnie badać oczy...
  Powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 10. O wyniki egzaminu jestem spokojna. Wiadomo, że po Twoim życiowym poukładaniu nie ma przypadkowości, zatem będzie dobrze.
  Zdrowie jest ważne, więc o oczy należy zadbać.
  Serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 11. Piotrze, życzę Ci, żeby została wykluczona jaskra.
  Komentarzy "brawurowych" nie sposób uniknąć, one
  zdarzają się na wielu blogach. Bądź nadal sobą (!)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z badaniami i egzaminem wszystko wyszło jak najlepiej się da.

   Komentarze właściwie wszystkie jakie pojawiają się na moim blogu uważam za wartość dodaną. Każdy może u mnie wyrazić siebie jak chce, oczywiście kontroluję granice wypowiedzi w jakimś stopniu też.

   Pozdrawiam!

   Usuń