wtorek, 5 czerwca 2018

Drobna zmiana na lato.

Udało mi się dziś zmienić w sobie co nieco. A dokładniej udało mi się bez kolejki dostać do fryzjera, jednak nie tam co do tej pory, choć w pobliżu tamtego. Muszę powiedzieć, że zmiana wyszła mi na plus, bardzo duży nawet. Pan co mnie ostrzygł zrobił to naprawdę w znakomitym stylu, teraz przypominam jakichś znanych piłkarzy, ewentualnie znanych celebrytów. :D

Pozdrawiam!

9 komentarzy:

 1. Dobrze trafić na odpowiedniego fryzjera, humor od razu lepszy 😇

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) Może dla mnie akurat wizyta u fryzjera nie jest jakaś super ważna zazwyczaj, tak ta zmiana była wyjątkowo czymś udanym.

   Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Tak> fryzura zmienia wygląd człowieka. Za to dawnych znajomych długo nie widzianych rozpoznaję po...oczach, one się nie zmieniają.

  OdpowiedzUsuń
 3. To wcale nie błaha sprawa, zmiana fryzjera, może skończyć się katastrofą, ale jeśli jesteś zadowolony, to znak, że katastrofy nie było:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. …Moje włosy po kompletnym wykoszeniu osiągnęły długość około dwóch centymetrów. Sukienki pasują ,takie do kostek. Brak bielizny czyni kobietą-lwicą. W telefonie prośba o wywiad. –Wyjść z cienia? Ale z czym… fryzurą ?.

  OdpowiedzUsuń
 5. No to uważaj, żeby Cię jacyś niedouczeni kibice nie dorwali;)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Uważaj, bo jeszcze zaczną Cię zaczepiać na ulicach po autograf ;P

  OdpowiedzUsuń
 7. Młody a Ty ? chowanie się za kogoś jest bez sensu a i uważaj ,żebyś nie trafił na jakiegoś inteligenta bo z kibicem, nawet niedouczonym zawsze się dogadasz a jak się dogadać z kimś kto ma włancznik obok wizytówki, prof doc hab i coś tam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś w tym jest. Widziałem kiedyś w Sieci test z wiedzy o sporcie, pani z AWF-u ledwo co wiedziała, za to pan kibic, po szkole średniej bodajże znał odpowiedzi na pytania niemal wszystkie, łącznie z podstawą anatomii człowieka. Czyżby niektóre studia ogłupiały do tego stopnia? Ja to bym się wstydził nie wiedzieć takich podstawowych spraw jak to, jaka drużyna ma dużo tytułów mistrza Polski w piłce nożnej czy elementów składowych ciała człowieka. Oczywiście jakbym wybrał AWF właśnie.

   Jeszcze nie zdecydowałem się na taką zmianę fryzury, może kiedyś jak np. zacznę łysieć przyspieszę cały proces. Będzie ciekawie na pewno.

   Sądzę, że są kobiety-lwice, co są nimi cały czas niemal.

   Pozdrawiam!

   Usuń