środa, 13 lutego 2019

Wróciłem do gry.

Katar przeszedł do historii. A co za tym idzie znów w pracy idę jak burza. Nawet wczoraj sam zapełniłem kolejnymi teczkami archiwum oddziałowe. Ciężko momentami szło, zwłaszcza z odnajdywaniem miejsc, gdzie zrobione teczki należy kłaść. Ale dałem sobie i z tym radę. 

Jutro mam wizytę u mojej pani doktor endokrynolog. Od piątku z kolei odstawiam hormon w proszku, bo w marcu mam mieć badania kontrolne w IO na Ursynowie. Ciekawe jak dam sobie z tym radę, poprzednio bywały momenty, że ledwo dawałem radę sam ze sobą wytrzymać. 

Dziś polecam: Big Black Delta (synthrock, electro-rock, industrial rock, space rock), Billy Idol (punk rock, hard rock, glam rock, dance-rock, nowa fala, dance-punk) oraz Biohazard (hardcore punk, rap metal, trash metal). 

Pozdrawiam! 

15 komentarzy:

 1. Badania ważne są, oby wyniki były dobre. Angażujesz się w pracy, ale nadal nie wiesz co ze stażem?

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspolczuje zaburzonej gospodarki hormonalnej, potrafi uprzykrzyc zycie. Mam nadzieje, ze Twoje wizyty u endokrynolog beda owocne, czego Ci szczerze zycze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam na myśli , nie to co odebrałeś a ...jeśli piszesz pisz bez myślenia czy to dobre czy złe czy piękne czy nie piękne. Czasem wchodzę na blog pewnej postaci.Dla mnie , głupiej, podłej, zadufanej w sobie. Wchodzę i coś czasem napisze bo postać zawsze się odezwie, polemizuje. Się jej wydaje ,że polemizuje a dla ,mnie jest tylko kopaną puszką gdy idę pustą ulicą.Na pozytywny komentarz, odpisuje-dziękuję a przecież to sarkazm był drwina z mojej strony jednak...ów jest w swoim swiecie dla siebie kims wyjątkowym, dla mnie jest nikim, stratą mojego czasu ale nasze światy sie nie przenikają, nie mają ze soba nic wspolnego. Mijają się ale nic więcej.Możesz pisać, bez potrzeby spotkania kogokolwiek, możesz pisać by z kimś sie spotkać....decyzja należy do ciebie.Konsekwencje też sam poniesiesz.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przeczytałam co napisałeś. Katarek...nosz kurwa mać chłopie, na prawdę , dlatego że banda komentatorów zachwyca się twoim katarkiem uważasz że ma to dla świata znaczenie ? Co tworzysz swoją pracą ?-coś dla ludzkości dla świata za darmo. Jeśli nic to nie opowiadaj bo to gówno warte . Przekonaj mnie ,że dla mnie najważniejszą rzecza na swiecie jest twoja wizyta u lekarza...cholera jasna....skąd w tobie tyle zadufania w sobie ...sprzątaczką jesteś w jakimś podrzędnym burdelu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taka jest mozaika rzeczywistości, składa się z drobnych elementów... Ale cierpliwości, Pani Kloszard. Jeżeli Autor spowoduje jakąś wojnę światową, to zapewne też o tym napisze!:)

   Usuń
  2. ...czasem można podejrzewać ,że mozaika jest pracą zbiorową .

   Usuń
  3. .."banda komentatorów"?
   Kultura to dzisaj rzecz bezcenna.

   Usuń
  4. Słusznie mnie pani gani. "Banda", użyłam bardzo niegrzecznie. Przepraszam. Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Nie jest nim nawet moja długoletnia praca w rynsztoku gdzie oddawałam się za pieniądze.

   Usuń
  5. Rozumiem, czasem coś można napisać w emocjach czy coś. Nic w tym złego. A mój blog może faktycznie jest swojego rodzaju pracą zbiorową, może nawet bardziej komentatorów niż moją, nie mi to oceniać.

   Próbuję w rożny sposób pisać, z tego co widzę czasem udaje mi się coś stworzyć wartego uwagi bardziej niż w pozostałych przypadkach. Może w końcu znajdę sposób, by pisać bez takiego myślenia.

   Usuń
 5. To dobrze, że wróciłeś do gry; kiedyś było takie powiedzenie; "ucz się i pracuj, a garb sam ci wyrośnie". Zerkam na swój grzbiet czy tam coś wyrosło :) :) :)
  Naprzód nie zamartwiaj się wizytami u endokrynologa; będzie dobrze; bo musi być dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 6. Współczuję, odstawienie hormonu to masakra. A na dodatek będziesz przecież w pracy. No ale wiesz już czego się możesz wtedy spodziewać, więc może zniesiesz to tak zwanie "zdroworozsądkowo". Od jakiegoś czasu biorę 144 mcg i zdecydowanie lepiej się czuję. Powinnam wziąć skierowanie do endo, ale z tego co wiem, to tu genialni w tej dziedzinie to nie są, wiec się nie spieszę. Poza tym i tak ilość jest dobierana raczej metoda prób i błędów i w ten sposób najlepiej dobrać odpowiednią dawkę..Daj znać jak będziesz znał wyniki;)
  Miłego;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Skoro już po epidemii, to mamy dobre wieści, których nigdy za wiele. Oby następne były równie pomyślne.

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam nadzieję, że wizyta lekarska przebiegła zgodnie z planem.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 9. Też powinnam wykonać badania u endokrynologa, diabetologa i Bóg wie u kogo jeszcze, ale sił brak, więc leżę i czekam na lepsze czasy.

  OdpowiedzUsuń
 10. Trzeba się badać regularnie.

  OdpowiedzUsuń