sobota, 12 sierpnia 2017

Nowość. Piosenkowo.

Miałem okazję spróbować dziś chaczapuri  imeruli (jak podaje Wikipedia), czyli gruzińskiego placka zapiekanego z serem. Muszę powiedzieć, że całkiem trafione to było w mój gust. :) 

Chodzi za mną piosenka zespołu The Kinks pt. ,,You Really Got Me". Przyczepiła się i nie chce iść, a im bardziej chcę aby poszła, tym bardziej mi się przypomina. :D Na szczęście jest tak fajna w odbiorze, że nie jest to jakiś wielki problem. Bo parę dni temu chodziła za mną piosenka ,,Despacito". To dopiero było coś. :D

Pozdrawiam! 

8 komentarzy:

 1. Mój syn mawia, że jakiś kawałek się wkręca...często tak mam i trudno sie pozbyć. Takiego placka też bym chciała spróbować...

  OdpowiedzUsuń
 2. Klik dobry:)
  Taki plcek jadłam w Gruzji. Nie wiem, czy dokładnie taki sam, ale mi smakował.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem czy to jest to samo – jadam pyszne placki serowe własnej roboty, zwane serowymi racuchami.
  Ja to kręcę, toż to był przebój czasów mojej młodości i szczerze mówiąc wcale Ci się nie dziwię, że prześladuje. Ja, gdy to mnie już męczy szukam innej piosenki. Na dziś mam, równie stary, choć w nowszej wersji „Hotel California” Eagles. Ale ostrzegam, też potrafi się przyczepić ;)
  Pozdrowienia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj! Placka nie jadłam(nawet racuchów Asmodeusza), a chętnie spróbowałabym. Piosenki nie znam, bo muzycznie tkwię w latach 80-tych XX wieku. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Często tak mam, że chodzi za mną jakiś utwór i nie martw się z czasem zniknie to.
  Pozdrawiam i zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Najgorzej jak coś wpadnie w ucho i wpaść szybko z niego nie chce ;) słucham wtedy aż "do ulania", a potem zaś miłość do danego utworu przechodzi w nienawisć ;) Będę do Ciebie wpadać, dodaję do ulubionych blogów co mi nie umknie ;) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Placek z Twojego opisu wydaje się całkiem smaczny;)
  Piosenki kiedyś też mi się przyczepiały, ale od jakiegoś czasu już za mną nie chodzą, nauczyłam się ich oduczyć;)

  OdpowiedzUsuń
 8. "Despacito" prześladowało mnie tak bardzo, że miałam zamiar napisać polską wersję tekstu,ale mi przeszło, gdy na youtube posłuchałam polskiego wykonania.

  OdpowiedzUsuń