wtorek, 30 października 2018

Coś drgnęło.

Byłem w urzędzie pracy, tym razem nic dla mnie nie mieli z ofert stażowych. Za to z godzinę po tym, jak wróciłem do domu zadzwonił telefon. Miła pani poinformowała mnie, że zostałem wytypowany na rozmowę w sprawie stażu. Nie ukrywam, że ucieszyło mnie to bardzo. Bowiem od początku jak dostałem tylko tę ofertę, uznałem za niemal przymusowe spróbować sił w tej firmie. :) 

Dziś polecam: Bad Light District (indie rock), Black River (heavy metal, stoner rock) oraz Blues Flowers (blues). 

Pozdrawiam!

8 komentarzy:

 1. W dobrych firmach zawsze staż ma inny wymiar i podejrzewam, że potem łatwiej o pracę. Być może również w tej samej można pozostać.
  Serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Młody, nie wiem jak to u Ciebie i nie zapytam bo to nieistotne. Jesteś z rodziny tych którzy w Warszawie obrywali czy też z rodziny, która biła. Bez względu na Twoje korzenie możesz mi spróbować powiedzieć, jak to możliwe by mordercy powstańców rządzili tym miastem od 45 roku do dziś i włos im z głowy nie spada ?. To spore miasto i wielu przyjezdnych ....oni tak bardzo nie mają zasad ,że dla kilku groszy zagłosują na niewartych tego ?
  W moich rejonach też rządzą od 45 roku ci sami. Nic się nie zmienia i będzie z tym problem bo jedyne co robią to się przetasowują a ilość urzędników z rodzinami jest wystarczająca by znów ich wybrać ale tu nie mam tylu z zewnątrz. Warszawa ma sporo więc dlaczego są za tym co było ?
  Dlaczego Warszawa ma mi się kojarzyć z poziomem Wojewódzkiego i jego rozmówców ? Czy nie można wejść chociaż na najniższy poziom wartości ?
  Ostatnio moja postać ma nadmiar cynizmu w sobie ale nie przejmuj się ... nie musisz odpowiadać , nie musisz reagować, nie musisz niczego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przybiła mnie informacja, udzielona przez pana Arłukowicza , że na Kaukazie , mieszkańcy tamtejszych wiosek martwią się o stan demokracji w Polsce.Jak żyć i jak żyć z takim piętnem które widzą w kaukaskich wioskach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o moją rodzinę to ogólnie mówiąc raczej dostawała niż biła, choć właściwie w większości poza Warszawą miało to miejsce.

   Też mnie to dziwi, bo obecnie będzie w jakimś stopniu kontynuacja tego co było w Warszawie, znów mogą odżyć ci wszyscy kupujący roszczenia, czyszczący kamienice itd.

   Może chodzi o to, że ludzi (jakąś część) niezmiernie kręcą wszelkie Pudelki, Pompony czy jak się nazywają inne serwisy z ploteczkami. Dzięki nim gwiazdeczki mogą błyszczeć, napawając się chwilą niby sławy. Bo prawdziwe gwiazdy to będą stale obecne w kulturze.

   Hmmm... to może w ramach odpowiedzi należy zacząć się martwić Kaukazem. Chociaż pewnie jakby człowiek tam pojechał, przekonałby się, że specjalnie nie ma się czym martwić.

   Usuń
 4. W takim razie powodzenia na rozmowie!
  Miłego dnia:)

  OdpowiedzUsuń
 5. No to śmiało, pokaż się z jak najlepszej strony:-)

  OdpowiedzUsuń
 6. No to teraz kuj żelazo póki gorące. Mam nadzieję, że uda Ci się dostać ten staż. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń