piątek, 23 sierpnia 2019

Działam.

Dziś byłem w urzędzie pracy, nie mieli dla mnie żadnej oferty. Szukam jednak cały czas propozycji stażu, żeby co nieco złapać doświadczenia. Od dwóch tygodni jest cisza w miejscach, gdzie wysyłałem swoje CV. Jednak przed samym wyjściem do urzędu dostałem maila z wyróżnionymi możliwościami aplikowania, wybrałem jedną i już wiem jak poszerzyć zakres poszukiwań. 

Dziś polecam: The Damned Things (stoner rock, hard rock, hardcore), The Dread Crew of Oddwood (akustyczny piracki metal, folk metal) oraz The Expendables (reggae rock, ska, punk, surf rock). 

Pozdrawiam!

10 komentarzy:

 1. Ehhh... po co zatem ksztalci sie mlodych ludzi, skoro nie ma dla nich pracy? Chyba po to, zeby emigrowali i mogli spozytkowac swoja wiedze w obcym panstwie. W PL tylko seminarium duchowne, inni szansy nie dostaja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Administracja nie jest pohapnym kierunkiem, jeżeli chodzi o pracę, niestety. Trzeba mieć szczęście, albo znajomości, żeby się załapać do roboty w tym fachu.

   Usuń
 2. Praca to jest, ale tej wymarzonej nie można znaleźć, może trafisz przypadkiem?

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobry wieczór ... najwięcej bywam na Futerkowej, a długie teksty są na Galaktycznej. Miejsce osobiste było jakiś czas zamknięte dla znajomych, choć cały czas tam piszę (może zdarzyć się, że będzie się czasami utajniało). Poza tym znasz mnie stąd.

  Żwby znaleźć pracę, trzeba uzbroić się w cierpliwość. Trzymaj się więc :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szansa jest. Pozostaje tylko życzyć Ci powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia w działaniach.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja bym się zastanowił na Twoim miejscu nad poszerzeniem swoich kwalifikacji. Po tej administracji możesz szukać roboty do usranej śmierci.

  OdpowiedzUsuń
 7. ..niestety czasem trzeba poczekać aż coś się trafi ..życzę owocnych poszukiwań! :)

  - pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Będzie dobrze! Trzymam kciuki!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Nic z tego co się dzieje w Polsce nie mogę pojąć- podobno pracodawcy narzekają na brak rąk do pracy.
  I nie bardzo wiem, dlaczego szukasz stażu, a nie po prostu pracy. Bo o ile jeszcze pamiętam to na stażu już przecież byłeś.
  Chyba wybrałeś za bardzo "prezydencki" kierunek studiów- może być trudno o pracę w tym kierunku.
  Mogę Cie tylko pocieszyć, że stosunkowo niewiele osób pracuje zgodnie ze swym kierunkiem studiów. Wiem, że polskie sądy mają spore braki w kadrze administracyjnej, może tam na początek czegoś poszukaj- ale szukaj pracy, nie stażu.
  Miłego;)

  OdpowiedzUsuń